آمار بازديدكنندگان

583276
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
44
184
1619
581007
2746
5632
583276

آی‌پی شما: 172.23.162.61
امروز: پنج شنبه، 25 مرداد 1397 - ساعت: 05:05:05

گذراندن دوره های ضمن خدمت، شرط لازم برای اخذ گروه شغلی جدید

دکتر رهنمای رودپشتی:

مطابق با آیین نامه جدید توانمند سازی منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی

گذراندن دوره­ های ضمن خدمت، شرط لازم برای اخذ گروه شغلی جدید می شود

 

گذراندن دوره­های آموزشی ضمن خدمت مطابق با آیین­نامه جدید دفتر مدیریت دانش و توانمندسازی منابع انسانی شرط لازم برای اخذ گروه شغلی جدید می شود، مطابق این آیین­نامه امور ادرای دانشگاه آزاد اسلامی زمانی می­تواند اقدام به اعطای گروه به کارکنان دانشگاه نماید که افراد، ساعات آموزشی مشخص شده مطابق با طرح آموزش­های شرح شغل، را گذرانده باشند.

معاون برنامه ریزی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: پیش نویس آیین­نامه توانمندسازی منابع انسانی با هدف توسعه دارایی‌های دانشگاه و منابع دانشی در سطح مدیران، کارمندان، اعضای هیات علمی و بورسیه­های دانشگاه که طی جلسات مکرر و با تلاش های چند ماهه  دفتر مدیریت دانش و توانمندسازی منابع انسانی تهیه و با اعلام نظراساتید برجسته، جهت تصویب نهایی ارائه شده است.

دکتر فریدون رهنمای رودپشتی با اشاره افزود: توانمندسازی منابع انسانی با آموزش­های منظم و هدفمند در راستای نیازهای واقعی کارکنان دانشگاه به جهت بهبود مهارت­های مدیران و افزایش رضایت کارکنان و ارباب رجوع از طریق نیازسنجی، برنامه­ریزی، اجرا، ارزشیابی،ذبازخورد و کیفیت در ارتقای بازمهندسی سازمانی دانشگاه توسط دفترمدیریت دانش و توانمندسازی منابع انسانی صورت می پذیرد.

معاون برنامه ریزی دانشگاه همچنین از برگزاری همایش­های ملی و منطقه­ای توانمند سازی منابع انسانی در سطح دانشگاه در آیین نامه فوق الذکر خبر داد و افزود: دانشگران به منظور دستیابی به منابع پژوهشی و عملیاتی در حوزه منابع انسانی اقدام به برگزاری این همایش­ها می­نمایند تا بتوانند پس از استخراج اطلاعات همایش­ها و تبدیل آن دانش مضبوط اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نمایند.

دکتر رهنما با اشاره به مدیریت دانش در این آیین نامه افزود: مدیریت دانش از طرق مختلفی من جمله برگزاری نشست‌های تخصصی با مدیران متبحر، استخراج اطلاعات از نشریات تخصصی، تشکیل و توسعه تیمی برای تولید و توزیع و توسعه دانش با استفاده از شبکه مجازی در جهت توزیع دانش و ... صورت می­گیرد.

دکتر رهنما با اشاره به بندهایی از آیین­نامه به تدوین تقویم آموزش­های کوتاه­مدت سازمان مرکزی برای سال 1394، اشاره کرد و اظهار داشت: در نظر است به منظور سازمان دهی به آموزش­های کارکنان سازمان مرکزی دانشگاه، تقویم آموزشی حضوری و مجازی  برای سازمان مرکزی تدوین و در سال آینده در مکان مناسبی که برای این منظور تعیین شده است، برگزار گردد.

در انتها دکتر رهنما مدیران و معاونان برنامه ریزی را در استان ها موظف به اجرای این آیین نامه در سطح واحدهای دانشگاهی دانست.